המלצות

היה לי חלום לשפץ את חדר הישיבות שלנו. רצינו שחדר הישיבות יהיה ייצוגי ויחד עם זאת ייתן תחושה טובה ונעימה לכל מי שנכנס בדלתו. הילה תכננה את החדר בקפידה והיתה סבלנית מאוד לכל השגעונות שלנו. יחד בחרנו את הנגרות, ואת כל האביזרים הנחוצים. יצא מדהים!!! כל מי שנכנס לחדר המום מהשינוי. הצבעים של החדר רגועים ונעימים, הרהיטים מהממים, החדר מכובד וייצוגי ועונה על כל הציפיות שלנו. הילה- תודה רבה!!!

את הילה המדהימה פגשנו לאחר שכבר "עיצבנו" את הבית. למרות שבנינו בית חדש לחלוטין לא הרגשנו שאנו חיים בבית חלומותינו... לאחר חיפוש ארוך של מעצבת בו פגשנו יותר מעשר מעצבות נפגשנו עם הילה וכבר מהפגישה הראשונה ידענו שהפעם זה זה. תהליך העיצוב כלל תכנון מפורט, עד לרמת הבורג, שרטוטי נגרות מדהימים לריהוט שהוזמן לפי תכנון של הילה, תכניות חשמל ותאורה, כתב כמויות. בשלב הביצוע קיבלנו ליווי צמוד מול בעלי המקום- הילה נכחה גם בשלבי הביצוע בתדירות גבוהה. הילה העלתה רעיונות שאפילו לא חשבנו עליהם בחלומותינו הפרועים, מצאה פתרונות יצירתיים להוזלה בעלויות וכל זאת במסגרת התקציב... לפני תחילת השיפוץ קיבלנו כתב כמויות, תכניות חשמל וכן שרטוטי נגרות מדהימים לריהוט שהוזמן על פי תכנון של הילה! בשלב הביצוע קיבלנו ליווי צמוד מול בעלי המקצוע הילה נכחה גם בשלבי הביצוע בתדירות גבוהה חוץ מהמקצועיות, כישרון, מעוף, קשרים עם ספקים להילה יש אישיות מדהימה!!! מעולם לא הגבילה, לא קיטרה, לא כפתה את הרעיונות שלה אלא תמיד זרמה עם הראש שלנו והשתדלה להביא את הרצונות שלנו לידי ביטוי והכל בנעם, חיוך והמון סבלנות. בקיצור- היריעה קצרה מלהכיל- ממליצה!! ממליצה!! ממליצה!!!

להילה הגענו דרך המלצה חמה מחברה טובה. לאחר מפגש קצר בביתה של הילה הרגשנו שאנו משדרים על אותו הגל והחלטנו שהילה היא זו שתלווה את פרוייקט שיפוץ ביתנו. הפרוייקט כלל שיפוץ של בית פרטי במושב, כאשר האתגר המרכזי היה יצירת חדרים לכל בני המשפחה ופתרונות איחסון תוך התאמת הבניה לאופי המשפחתי שלנו. בנוסף לתוכניות העבודה הילה ליוותה אותנו בבחירת חומרים לבית: ריצוף, כלים סניטרים צבעים וכו׳. חשוב לציין שהימים היו ממוקדים וכייפים. התוצאה הסופית היא בית מרווח אשר נתן מענה פונקציונלי לכלל בני המשפחה לצד עיצוב מודרני אותו רצינו. והטיפ שלנו: סבלנות ופתיחות לדעות אחרות. תודה רבה רבה להילה! אוהבים חן ויובל

הילה ליוותה אותנו באחד הפרויקטים המורכבים שלקחנו על עצמנו- קניית דירה מקבלן ועיצובה מחדש לפי צרכינו. אילולא היא זה היה הופך לפרוייקט בלתי אפשרי. בזכותה זכינו למסע אפשרי ואף נעים. הילה נתנה לנו שקט נפשי ובטחון שהכל בשליטה ולכל בעיה נמצא פתרון. הילה ליוותה אותנו מההתחלה ובכל שלב בסבלנות אין קץ וזמינות של כמעט 24/7. בסופו של הפרוייקט זכינו בדירה מעוצבת לטעמנו והכי חשוב מותאמת לצרכינו והכל הודות להילה שדייקה בכל פרט ופרט. הילה- המלצתי ואמשיך להמליץ להיוועץ בך הודות ליכולותיך הנדירות המשלבות אורח רוח, רגישות סבלנו ומקצועיות ללא דופי. יישר כח. בהערכה רבה, אלה ואורי בן טל

נתחיל מהסוף... הילה הצליחה לייצר את בית חלומותינו מבית שכל אדריכל או מעצב שנכנס אליו חשב רק איך להרוס ולבנות מחדש היא הפכה אותו לבית מואר ומאוורר, הנוף נשקף כמעט מכל חלון, לבית מזמין ומאוד פונקציונאלי. הילה ידעה להפוך את רוב החסרונות של המבנה ליתרונות. אל הילה הגענו דרך דף הפייסבוק שלה וצפייה בעבודות קודמות שפורסמו בדף. מהפגישה הראשונה התרשמנו מהרצינות והקשב לצרכים שלנו ולמגבלות הכספיות. בנוסף הצגנו לה אתגר לא פשוט, שיפוץ של בית חסר תכניות מוגדרות ומבנה בעייתי מאוד בעל שתי קומות ומספר מפלסים. אחת ההצעות הראשונות שלה היו להתחיל את השיפוץ רק לאחר שכל התוכניות מוכנות, נבחרו כל בעלי המקצוע והוזמנו כל החומרים. מיותר לציין ששמענו בהצעתה ובמקום ארבעה חודשים, השיפוץ ארך שלושה חודשים בלבד כמעט ללא חריגות מהתקציב.

מתכננים לשפץ

הילה כץ אבידן, תכנון ועיצוב פנים

דברו איתי
close slider

ליצירת קשר

משפצים, בונים או סתם אוהבים עיצוב?

הצטרפו לרשימת התפוצה 
ונפגש עם עדכונים ופוסטים חדשים ומעוררי השראה

דילוג לתוכן