שירותי המשרד

ליווי מלא של פרויקט שיפוץ או בנייה מאפס

ליווי מלא של פרוייקט השיפוץ / הבנייה משלב הגדרת הפרוגרמה, תכנון מבנה הבית, חלוקת החלל דרך תכניות עבודה מפורטות לבעלי המקצוע השונים, תכניות נגרות ופרטי בניה, מכרז לקבלנים, ליווי בבחירת חומרים, ליווי הפרוייקט בשטח ועד סטיילינג והלבשת הבית.

למה?

כי מגיע לכם בית שהוא יותר מארבעה קירות – בית מותאם לצרכיכם ואורח חייכם, שמתוכנן בחוכמה ובדיוק, ממקסם את אפשרויות החלל ואת התקציב העומד לרשותכם.

כי קניית / שיפוץ בית היא ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שאנו עושים במהלך חיינו – אתם רוצים להגיע לתוצאה הכי טובה שאפשר.

כי אני מלווה אתכם יד ביד ומעניקה לכם סדר וביטחון. בין השאר אני מלווה אתכם בנושאים שעולים במהלך השיפוץ כמו: ניהול התקציב, בחירת בעלי מקצוע טובים איתם תרצו לעבוד, עזרה בקבלת החלטות, טיפול בבלת"מים ומתן פתרונות תו"כ השיפוץ. לא פחות חשוב הוא הליווי הרגשי בתקופה לחוצה ואינטנסיבית שעומדת לפניכם.

מה מקבלים בליווי מלא?

מוזמנים להתקשר

הילה כץ אבידן, תכנון ועיצוב פנים

מסלול הום סטיילינג והלבשת הבית

מסלול מקוצר וממוקד לעיצוב הבית מחדש מיועד למי שמעוניין ליצור שינוי עיצובי משמעותי מבלי לשנות את מבנה הבית, בלי לשנות את חלוקת החלל ומבלי לשבור קירות.

למה?

כי בכוחו של עיצוב נכון להתאים בית לצרכי דייריו, להפוך אותו לנוח יותר, מזמין ונעים. כזה שכיף להתעורר אליו בבוקר וכיף לחזור אליו בסוף יום. נוכחתי עשרות פעמים שגם כאשר יש כשלים תכנוניים או חוסרים אחרים ניתן, באמצעים פשוטים יחסית ומהירים, ליצור שינויים מרחיקי לכת.

מה מקבלים במסלול

מוזמנים להתקשר

הילה כץ אבידן, תכנון ועיצוב פנים

פגישת ייעוץ ממוקדת

פגישה חד פעמית בת 3 שעות לייעוץ ממוקד וענייני בנושא קונקרטי או מספר פגישות ממוקדות המתקיימות במשרד, באתר או בבית הלקוח.

למה?

כי שינוי קטן יכול ליצור הבדל גדול.

שינוי במבנה או בעיצוב משפיעים באופן ישיר לא רק על מראה הבית ועל הנוחות וההתנהלות בו אלא גם על האווירה והתחושה שהוא מקנה ליושביו. גם בזמן קצר ובעלות נמוכה יחסית ניתן ליצור שינוי משמעותי וחשוב. פגישות ייעוץ מובילות פעמים רבות לזיקוק וחידוד הרעיונות עליהם חשבתם בעצמכם ולעיתים לרעיונות ופתרונות שונים לחלוטין ממה שדמיינתם.

מה מקבלים בפגישת הייעוץ?

משהו לא "עובד" לכם בבית? בפגישה אחת או מספר פגישות ממוקדות נוכל לדייק, להתאים ולעצב לכם בית מותאם ואישי.

מוזמנים להתקשר

הילה כץ אבידן, תכנון ועיצוב פנים

דברו איתי
close slider

ליצירת קשר

משפצים, בונים או סתם אוהבים עיצוב?

הצטרפו לרשימת התפוצה 
ונפגש עם עדכונים ופוסטים חדשים ומעוררי השראה

דילוג לתוכן